מי אנחנו?

 

חברת HandyWeb מתמחה בהקמת אתרי WordPress, דפי נחיתה ועמודים עסקיים בפייסבוק

מערכת וורדפרס הינה הנפוצה ביותר באינטרנט להקמת אתרים עסקיים ותדמיתיים, בלוגים ופורומים. בסיס ההצלחה של 60 מיליון אתרי WordPress טמון בהתאמה הגבוהה של כל אחד מהאתרים לדרישות של מנועי החיפוש ובגמישות להתאים לכם אתר בהתאם למטרות השיווקיות שלכם. בהיבט הטכנולוגי, אתרי WordPress לא כובלים אתכם לאותו גורם שבונה לכם את האתר מאחר וניתן להעבירו בקלות לגורם מקצועי אחר, בהתאם לצורך.

פייסבוק מהווה פלטפורמה שיווקית יעילה ביותר עם כ- 900 מליון בעלי חשבונות, מתוכם 3.2 מיליון בישראל. נוכחות בפייסבוק, באמצעות עמוד עסקי ממותג ומותאם אישית, תומכת בקידום העסק שלכם ברשת.

עמיר שפר מתמחה בבניית אתרים עסקיים ותדמיתיים וכן בכלים תומכי פעילות שיווקית ברשת, כגון בלוגים ופורומים.

בשנתיים האחרונות עמיר משלב בין טיפול באתרי אינטרנט וטיפול ברפואה משלימה, כמי שעוסק בתחום זה מאז 2006. האני מאמין של עמיר היא להקשיב לצרכים השיווקיים כדי להתאימם לאדם ולמטרותיו: "השילוב בין הבנת האדם ובפיתוח אתרי WordPress ובנוכחות מקצועית ב- Facebook, תרמו לי להבנה מהירה יותר של הלקוח והתוצאות מראות זאת."

חברת HandyWeb מתמחה בבניה ופיתוח של אתרים למטפלים ברפואה משלימה: "מעצם היותי מטפל ברפואה משלימה ומרצה בתחום זה, מזה 6 שנים, אני מזדהה עם הקושי של מטפלים לקדם את עצמם באמצעים שיווקיים מתקדמים. אני מוכיח ללקוחותיי בענף הרפואה המשלימה, שפעילות שיווקית באינטרנט תורמת להצלחת המטפל לקדם את ההיצע שלו."

אתר תדמיתי או עסקי משמש כאמצעי להיכרות ראשונית עם המטפל, הידע, הניסיון ותפיסת עולמו בנוסף לקידום עסקי באינטרנט.

שירותי האינטרנט שלנו:

 אפיון והקמת אתר אינטרנט ו/ או עמוד עסקי בפייסבוק וכן הקמת עמודי נחיתה. סוד ההצלחה של אתר הוא באפיון המקדים ובמבנה שיהיה נוח לגולשים כדי לתרגם לקוח פוטנציאלי ללקוח שפונה אליכם.

אחסון: שירותי אחסון אתרים על שרת ישראלי אמין ויציב.

תחזוקה: מסלול מיוחד למנויים הכולל גיבוי, שחזור, הגנה מפני פריצות, עדכון תוכן ועוד.

כמו כן, חברתHandyWeb  פועלת בשיתוף-פעולה עם מספר ספקים משלימים המתמחים בקידום אתרים (SEO), עיצוב גרפי באינטרנט, וכתיבה שיווקית, כולל כתיבת ניוזלטרים.